آموزش پرداخت چندمرحله ای(اقساط)

in the name of god

آموزش پرداخت چندمرحله ای(اقساط)

(سلام و عرض ادب خدمت همه شما همراهان گرامی.)

پرداخت چند مرحله ای(میلستون)(اقساط) به چه معناست؟

پرداخت چند مرحله ای به افرادی که نیاز دارن در حین انجام خدمات  حتما باید مبلغی از هزینه پروژه را از پیش از شروع کار دریافت کنند یا در مسیر انجام خدمات دریافت کنند کمک میکند که در زمانبندی های توافقی تعیین شده توسط کارفرما و کارجو هزینه پرداخت شود و روند انجام خدمات برای کارجو و کارفرما ساده تر باشد  و شما میتوانید هنگام ثبت پروژه این گزینه را فعال کنید تا کارجو بتواند درخواست دریافت هزینه چند مرحله ای کند و شما هزینه را زمانبندی شده پرداخت بفرمایید و  به صورت مرحله ای و مطابق با تاریخ اعلامی کار را تحویل دهند و به صورت مرحله به مرحله هزینه را دریافت کنند.

حالا روند انجام و فعال سازی پرداخت چندمرحله ای (میلستون) برروی پروژه ها چگونه است؟

1.اول کارفرما باید این پرداخت را در هنگام ایجاد کار و پروژه جدید فعال کرده باشد که برای ایجاد پروژه جدید کافیست مانند تصویر زیر منوی پروفایل کاربریتون رو باز بفرمایید و از قسمت ارسال کار که در تصویر زیر مشخص شده اقدام به ایجاد پروژه جدید کنید.

 

2.سپس در صفحه جدید بازشده وقتی گزینه های پروژتون رو کامل فرمودید از قسمت مشخص شده در تصویر زیر میتوانید پرداخت چند مرحله ای را فعال بفرمایید

 

3.تااینجا کار کارفرما تمام است تا مدیریت صحت و پروژه ارسال شده را تایید کنند،پس از تایید پروژه ،پروژه در وبسایت منتشر میشود و کارجو میتواند برای پروژه پیشنهاد انجام ارسال کند که برای انجام این کار کارجو از قسمت جستجوی پروژه ها ،پروژه مورد نظر خود را پیدا می کند و برای ارسال پیشنهاد پس از باز کردن پروژه در صفحه پروژه بر روی ارسال پیشنهاد(پروپوزال)کلیک کند ،

4.حالا در صفجه زیر پیشنهاد خود را به صورت کامل وارد بفرمایید و ارسال بفرمایید تا پیشنهاد برای کارفرما ارسال شود.

 

5.حالا ایمیل و اعلانی مبنی بر پیشنهاد و مشخصات کارجو برای کارفرما در پروفایل کاربری او ارسال میشود که از پیشنهاد کارجو مطلع شود و سپس کارفرما میتواند با مراجعه به گزینه شغل های ارسال شده در منوی پروفایل کاربری خود به پیشنهادات کارجوها دسترسی داشته باشد.

6.حالا پس از انتخاب پیشنهاد مورد نظر مانند تصویر زیر برروی استخدام و تنظیم مدیریت پروژه کلیک بفرمایید.

7.حالا در تصویر باز شده برروی افزودن نقطه عطف کلیک بفرمایید تا صفحه زیر باز شود سپس طبق زمان بندی ها و مبالغ توافق شده باکارجو با انتخاب مبلغ و تاریخ مورد نظر یک مرحله پرداخت ایجاد بفرمایید ،میتوانید چندین مرحله پرداخت ایجاد بفرمایین  که در زمان های تعیین شده پرداخت ها انجام شود که هم کارفرما و هم کارجو از مسیر انجام خدمات لذت ببرند. (دقت بفرمایید که مبلغ و تاریخ به درستی تنظیم شود و مبلغ در مراحل تعیین شده تقسیم شود)

8.پس از ایجاد مراحل پرداخت در صفحه بازشده برروی ارسال مدیریت پروژه برای کارجو کلیک بفرمایید مانند تصویر زیر،

9.سپس پرداخت چند مرحله ای برای کارجو ارسال میشود و کارجو با اعلان در پروفایلش و ایمیل از این پرداخت مطلع میشود و با انتخاب گزینه پیشنهاد ها (پروپوزال ها) در منوی پروفایل کاربری خود میتواند اطلاعات مربوط به پرداخت های تعیین شده را مشاهده کند و برروی پذیرفتن مدیریت پروژه و شروع کار کلیک بفرمایید.

بعد:

10.حال در صفحه زیر میتواند در قسمت شماره 1 اقدام به پذیرفتن پرداخت ها کند و در قسمت شماره 2 میتواند اطلاعات مراحل تعیین شده را مشاهده کند و پس از پذیرفتن پروژه میتواند با خیال راحت شروع به انجام خدمات تعیین شده کند .

نحوه پرداخت و دریافت مراحل تعیین شده

حال کارفرما میتواند با رفتن به پروژه های درحال انجام در منوی پروفایل کاربری خود و انتخاب پروژه مورد نظر به صفحه پروژه که در تصویر زیر نمایش داده شده هدایت شود و با مشاهده مراحل تعیین شده از قسمت پرداخت که در تصویر مشخص شده اقدام به پرداخت هر مرحله کند.

 

پس از انجام پرداخت مانند تصویر زیر برروی گزینه تکمیل کلیک بفرمایید که هر مرحله که پرداخت میکنید برای کارجو آزاد شود و همین روند را برای تمام مراحل تعیین شده انجام دهید.

حال کارجو میتواند در قسمت پروفایل کاربری خود از قسمت درآمدهای خود با زدن گزینه برداشت وجه درخواست برداشت وجه کند و هزینه برای حساب بانکی ایشان واریز شود.

(توجه داشته باشید که حتما اطلاعات پرداخت خود را حتما از قسمت گزینه تنظیمات پرداخت در منوهای داشبرد خود وارد کرده باشید که بازدن برروی تصویر پروفایلتون این منو باز میشود که پیشنهاد میکنم حتما چگونگی همکاری با ما را نیز مطالعه بفرمایید که با این مراحل بیشتر آشنا شوید)

ممنون از همه شما همراهان عزیز در این قسمت آموزش پرداخت چندمرحله ای(اقساط) رو مرور کردیم مطمعنن کمک زیادی به نحوه و سادگی پرداخت هاخواهد بود شاد و سربلند باشید.

مدیریت:m.hoseini