(باسلام و عرض ادب خدمت شما همه عزیزان که کنارماهستید در این صفحه قصد داریم شرایط و ضوابط ارسال آگهی های استخدامی را برای شما توضیح بدیم ممنون از همگی شما که از شرایط پیروی و باما همکاری میکنید تا خانواده ای صمیمی تر و امنتر و لحظات لذت بخشتری  کنارهم داشته باشیم)

1_عدم مغایرت فعالیت یا آگهی‌های شما با قوانین، مقررات، آیین‌نامه‌ها، بخشنامه‌ها، مصوبات، دستورالعمل‌های جاری کشور، دستورات مقامات قضایی، عرف و نظم عمومی.

2_انتشار هرگونه آگهی استخدام که خلاف قوانین اخلاقی است.

3_انتشار آگهی هایی که مضمون آن مستهجن و مبتذل و نامتعارف  باشد.

4_انتشار  آگهی در دسته‌بندی نادرست

5_انتشار  آگهی با عنوان و محتوای نادرست و مبهم

6_انتشار آگهی که موضوع و محتوای آن به تشخیص نهادهای تخصصی موقتاً دارای محدودیت یا ممنوعیت باشد.

7_انتشار هرگونه محتوایی که حقوق زنان، کودکان، سالمندان، مهاجران خارجی یا موارد مشابه را نقض کند.

8_آگهی های خدمات فروش حیوانات به جز حیوانات دامی

9_ثبت آگهی استخدام افراد زیرِ ۱۵ سال

10_آگهی با مضمون ماساژ

11_آگهی‌ با مضمون رقص و حرکات موزون

12_آگهی‌های ارائهٔ خدمات به جنس مخالف

13_آگهی‌های همسفری

14_آگهی‌های مدل به‌ جز مدل‌های رایج در سالن‌های آرایشی، کلینیک‌های زیبایی و پزشکی

15_آگهی با تصاویر و الفاظ نامناسب

16_آگهی ارائهٔ خدمات همسریابی یا دوست‌یابی

17_آگهی خدمات سقط جنین یا خدمات جنسی غیر مجاز

18_آگهی‌های غیر اخلاقی

19_آگهی‌ استخدام برای امور منزل یا محل کار، در صورتی که غیر قانونی و غیر اخلاقی یا نامتناسب با عرف اخلاقی باشد.

20_هرگونه خدمات فال و فالگیری و مانند آن

21_ کاربر در برابر عکس‌های آگهی‌های خود شخصاً مسئولیت دارد. کاربر باید با رعایت قوانین و مقررات ، ضمن رعایت و حفظ حقوق اشخاص ثالث، برای انتشار تصویر اقدام کند.

22_ورکشاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص کامل بودن یا صحت و جامعیت و اصالت اطلاعات منتشر شده توسط کاربران ندارد. مسئولیت صحت اطلاعات با کاربری است که آگهی را منتشر می‌کند. کاربری که قصد هرگونه ارتباط با آگهی‌گذار را دارد، باید محتوای آگهی را شخصاً راستی‌آزمایی کرده و صرفاً با مسئولیت خود و کسب اطلاعات لازم عمل کند.

23_ورکشاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه زیان کسب و کارها (مانند: از دست دادن سود، درآمد، تولید، پس‌انداز پیش‌بینی شده، کسب و کار، قراردادها، فرصت‌های تجاری) ندارد.

24_لطفا در حفظ و نگهداری اطلاعات کاربری در خصوص ورود و دیگر اطلاعات خود کوشا باشید و در اختیار هیچکس نگذارید دراین صورت مسوولیت این مورد با خود شماست.

25_ اصل حفاظت از حریم خصوصی، قواعد رفتاری سایت و اپلیکیشن ورکشاد در حوزهٔ استفاده و جمع‌آوری و ذخیره‌سازی قانونی اطلاعات شخصی کاربران و چارچوب محافظت از این اطلاعات را تبیین می‌کند.

26_ با استفاده از سایت و اپلیکیشن ورکشاد، کاربر صراحتاً رضایت خود را از جمع‌آوری و ذخیره‌سازی و حفظ اطلاعات شخصی و استفاده از این اطلاعات توسط ورکشاد اعلام می‌کند.

27_فرد به محض ثبت نام در سایت یا اپلیکیشن ورکشاد ، صراحتاً موافقتش را با ذخیره‌سازی قانونی اطلاعات شخصی خود و استفاده و محافظت ورکشاد از این اطلاعات، اعلام می‌دارد. لازم به ذکر است، اطلاعات احراز هویت افراد در سایت نشان داده نمی‌شود و به صورت رمزنگاری شده نگهداری می‌گردد.

28_ اطلاعات وارد شده توسط کاربر، مربوط به محتوای آگهی و اطلاعات مربوط به تصاویری که توسط کاربر در سایت/اپلیکیشن بارگذاری می‌شود، به منظور حفظ سطح خدمات جمع آوری و ذخیره سازی خواهد شد.

29_ کاربران با ایجاد حساب کاربری در سایت یا اپلیکیشن ورکشاد، صراحتاً با استفادهٔ ورکشاد از اطلاعات شخصی خود برای اهداف زیر موافقت می کنند:

  • ارتباط با کاربران

  • بهبود تجربهٔ کاربری

30_ما در راستای حفظ و نگهداری داده‌های شخصی شما تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم، اما در صورت وقوع حوادث غیر قابل پیش‌بینی و خارج از کنترل یا اختلال در بستر اینترنت ، هیچ گونه مسئولیتی در قبال مخدوش شدن داده‌های کاربران نداریم.

31_در راستای تطابق عملکرد با قوانین و مقررات، ما تنها در پاسخ به دستور مراجع ذی‌صلاح ممکن است اطلاعات موضوع این سند را در اختیار نهادهای مربوط قرار دهیم.

32_مکاتبات کاربران در چت باید مرتبط به آگهی  باشد. استفاده از چت دیوار برای مقاصد دیگر از جمله  امور سیاسی و اجتماعی مجاز نیست.

33_ استفاده از چت صرفاً باید مربوط به خدمات باشد. برای ایجاد محیطی ایمن و جلوگیری از سوءاستفاده ، ما در صورت لزوم ممکن است با سیستم‌های ماشینی یا انسانی بر مکاتبات نظارت کنیم.

34_ مواردی از قبیل فرستادن پیام و محتوای غیر اخلاقی یا نامربوط به خدمات، استفاده از ادبیات غیر مؤدبانه، هرگونه تبلیغات غیر اخلاقی، ارائهٔ اجناس و خدماتی که خلاف شرایط و قوانین کشور و ما هستند و ارسال پیام‌های انبوه، در صورت گزارش شدن توسط کاربران، با دقت بررسی خواهند شد. طبق شرایط و قوانین  این اقدامات می‌تواند به تعلیق یا مسدود شدن دائمی حساب کاربر متخلف منجر شود.

35_کاربران  متعهد هستند تمام قوانین و مقررات جاری کشور را در محیط چت رعایت کنند و ممنوعیت هرگونه مزاحمت و توهین و فحاشی و افترا و نشر اکاذیب و سایر عناوین کیفری از این دست در ورکشاد را بپذیرند. در صورت نقض این موارد، کاربر شخصاً مسئول بوده و ورکشاد علاوه بر حمایت از اشخاص زیان‌دیده، حق پیگیری کیفری موضوع یا مطالبهٔ جبران خسارت خود را محفوظ می‌داند. در چنین مواردی،ورکشاد به تشخیص خود اقدامات لازم (از جمله تعلیق یا مسدود کردن دائم حساب اشخاص متخلف) را اجرا می‌کند. کاربرانی که از نقض شرایط و قوانین فوق صدمه دیده‌اند، رضایت داده‌اند که موضوع را فقط علیه کاربر متخلف پیگیری نموده و ادعایی علیه ورکشاد نداشته باشند. هرگاه در خصوص موارد فوق، مراجع قانونی و قضائی به ورکشاد مراجعه کنند، ورکشاد تمام اطلاعات لازم را در اختیارشان قرار خواهد داد. اگر بابت پیگیری‌های مراجع صالح، هزینه‌هایی به ورکشاد تحمیل شود، ورکشاد حق رجوع به کاربر متخلف را دارد.

36_هرچند ورکشاد مسئولیتی در قبال صحت‌سنجی خدمات ندارد و کاربران باید در هنگام توافق و درخواست خدمات طرف قرارداد را خودشان احراز کنند و از امن بودن و صحت شرایط قرارداد مطمئن شوند، ولی با این همه، حق پیگیری و اقدامات لازم در موارد وقوع تخلف برای ما محفوظ است. ورکشاد در حد توان خود، امکان وقوع کلاهبرداری را کم کرده است و کاربران متخلفی را که قصد اقدامات مجرمانه دارند، مسدود می‌کند. ورکشاد همچنین گزارش و اطلاعات مربوط به تخلفات را در اختیار مقامات ذی‌صلاح قرار می‌دهد. با وجود عدم مسئولیت، اقدامات ورکشاد به منظور احترام به قوانین و جلب رضایت کاربران و در راستای سیاست‌ها و ارزش‌های ورکشاد است. تمام کاربران ضمن استفاده از ورکشاد صراحتاً موافقت خود با شرایط و قوانین ورکشاد را اعلام می‌کنند، بنابراین اگر اقدامی انجام دهند که تخلف یا جرم باشد، به ورکشاد حق می‌دهند که به تشخیص خود اقدامات بازدارنده و تدابیر مقابله با وقوع تخلف را به کار بگیرد. در برابر کلاهبرداری و ایجاد مزاحمت برای کاربران و هرگونه سوء رفتار که موجب خدشه‌دار شدن آرامش کاربران یا ضرر ایشان شود، ورکشاد حق واکنش به اقدام فرد خاطی و پیگرد او را برای خود محفوظ می داند.

37_ورکشاد ممکن است از کوکی‌ها (cookies) در جمع‌آوری اطلاعات استفاده کند. کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و برای آن سایت امکان ذخیره‌سازی بازدید‌های شما را فراهم می‌کند.

38_محتوای این سند دائمی نیست و ممکن است مطابق شرایط و اوضاع و احوال تغییر کند. ادامه استفاده کاربر به منزله پذیرش محتوای جدید است. در صورت عدم تمایل کاربر به ادامهٔ استفاده از خدمات، وی می‌تواند با عدم موافقت با شرایط جدید به استفادهٔ خود پایان بدهد.

39_این حق برای ما محفوظ است که هرگاه لازم بدانیم آگهی‌های مغایر با شرایط و قوانین را حذف کنیم.

40_این حق برای ما محفوظ است که در راستای افزایش امنیت کاربران و به تشخیص خود، هرگاه لازم بدانیم، حساب کاربری فردی را که شرایط و قوانین مندرج در این سند را رعایت نمی‌کند، موقتاً یا به طور دائم، تعلیق یا مسدود کنیم.

41_پشتیبانی ما فقط از طریق پشتیبانی تعبیه شده در صفحات هست .

(تمامی این قوانین برای حفظ آرامش و امنیت کاربری و خدمات شما و داشتن لحظات لذت بخشتر کنار هم برای شما در نظر گرفته شده است با پیروی از این قوانین باخیال راحت کنار ما از لحظات و درآمد فوق العاده خود لذت ببرید )

خیلی ممنونم از حضور همگی شما امیدوارم لحظات خوشی کنار ما داشته باشید.

مدیریت:m.hoseini